GIS برای مشاوران – یک شریک GIS Cloud شوید!

GIS برای مشاوران – یک شریک GIS Cloud شوید!

GIS Cloud یکی از پیشروترین ارائه دهندگان GIS مبتنی بر ابر (آنلاین) در جهان است! ما با شرکت ها و سازمان های جهانی متعددی کار می کنیم که از پیشینه ها و صنایع مختلف می آیند. در درجه اول، این صنایع داده های خود را بر اساس یک جزء مکان قرار می دهند . ما به جرات می گوییم که بیش از ۸۰ درصد از داده های آنها مبتنی بر مکان است! در سرتاسر جهان، آنها با فناوری شهودی و پیشرفته جمع آوری داده ها و نقشه برداری GIS Cloud کار می کنند. پلت فرم GIS ما همه کاره است و برای پروژه های متعدد و مطالعات موردی مانند:

 

ما به دنبال مشاوران و شرکای GIS هستیم تا به شبکه جهانی ما بپیوندند و دیدگاه خود را در مورد نقشه برداری بلادرنگ، جمع آوری داده ها و تجسم داده ها به اشتراک بگذارند. در فروش، ادغام و سفارشی سازی GIS Cloud در بازارها و صنایع محلی به

ما بپیوندید زیرا نیاز به یک راه حل GIS آنلاین مدرن و کاربرپسند دائما در حال افزایش است. ما به شما کمک می کنیم در مناقصه ها برنده شوید و بخش های جدید بازار و فرصت های تجاری را در سراسر جهان هدف قرار دهید و مزایای کار با GIS آنلاین را برای شرکت ها و سازمان ها به  ارمغان بیاورید.

مزایای کار با GIS Cloud چیست؟

GIS Cloud ابزارهای مفیدی را برای بسیاری از سازمان ها و افراد ارائه می دهد، از جمله امکان ساخت راه حل های عمودی و برنامه های کاربردی برچسب سفید برای یک بخش خاص از بازار. شرکای ما این فرصت را دارند که در بخش‌های جدید بازار گسترش پیدا کنند و رویکردی نوآورانه برای چالش‌های تجاری رایج برای تقاضای محلی ارائه دهند.

آنها به عنوان اولین کسانی هستند که بخش های جدید را هدف قرار می دهند، همچنین این شانس را دارند که در ارائه راه حل ها و خدمات در یک بازار خاص به  رهبری تبدیل شوند . با GIS Cloud می‌توانید به مشتریان کمک کنید راه‌حل‌های هوشمند تعاملی ایجاد کنند که داده‌های مکانی آن‌ها را تجسم می‌کند و تصمیمات تجاری بهتر و عاقلانه‌تری را برای آنها ارائه می‌کند.

نه برای لاف زدن، اما برنامه های GIS Cloud عملا خود را می فروشند! پس از اینکه کاربران برنامه های ما را آزمایش کردند، نرخ تبدیل بسیار بالا است، به این معنی که پس از یک نسخه نمایشی سریع، شما قبلاً اولین گام را در مسیر موفقیت برداشته اید.

  • Mobile Data Collection برنامه شاخص ما است . این یک راه حل کامل برای جمع آوری داده های میدانی و اولین گام برای تبدیل هر گردش کار تجاری از کاغذ به دیجیتال است!
  • Map Editor یک ابزار قدرتمند نقشه برداری مبتنی بر ابر است که از فرمت های برداری و شطرنجی با نمادشناسی غنی GIS پشتیبانی می کند. نقشه های خود را سریع بسازید، آنها را به اشتراک بگذارید و در زمان واقعی با کاربران همکاری کنید!
  • Map Portal یک برنامه قابل تنظیم و ساده است که خلاصه ای از تلاش های نقشه برداری شما را در اختیار شما قرار می دهد. این یک ابزار آنلاین برای تجسم، صادرات، و انتشار داده های جغرافیایی شما است!
  • Map Viewer یک ابزار مشارکتی ضروری برای هر تصمیم گیرنده و مدیر است. دسترسی و مشاهده داده ها بر روی نقشه در زمان واقعی و تصمیم گیری سریع و آگاهانه !
  • Crowdsourcing راه حل مارک سفید ما برای مشتریان در سراسر جهان است. راه حل سفارشی وب یا موبایل خود را بدون سرمایه گذاری در سخت افزار، نرم افزار، پیکربندی، کدنویسی و غیره انتخاب کنید!

این در مورد برنامه ها، اتصال و امنیت است!

به عنوان یکی از پیشگامان در تجارت ابر GIS، ما به عنوان ۱۴ فروشنده برتر در بازار GIS در بازار BRIC از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ توسط Technavio فهرست شده‌ایم. همچنین، یکی از مزایای کلیدی GIS Cloud، نوآوری مداوم و عملکرد نقشه برداری باورنکردنی به لطف یکی از سریع ترین و قوی ترین موتورهای نقشه در بازار است. با GIS Cloud، خدمات وب آمازون

مشهور جهانی ، سرورهای ابری امن و خصوصی را دریافت می کنید که به دلیل قابلیت اطمینان و امنیت شناخته شده اند. با این حال ، اگر مشتریان راه‌حل‌های ابر خصوصی را ترجیح می‌دهند ، ما نصب‌های سفارشی‌شده را در پشت فایروال داخلی ارائه می‌دهیم.

ما همچنین یک مرکز توسعه دهندگان GIS Cloud داریم که به شما کمک می کند تا از پلت فرم  GIS Cloud استفاده کنید . این همچنین به معنای نام تجاری سفارشی، ویژگی های خاص و رابط است. 

همچنین می‌توانید از GIS Cloud به‌عنوان راه‌حلی خارج از جعبه و متناسب با تمام نیازهای کسب‌وکار استفاده کنید. آن را طوری پیکربندی کنید که داده ها را مستقیماً از یک سرور پایگاه داده خارجی بازیابی کند که امکان ادغام فوری و ساده سیلوهای داده موجود شما با GIS Cloud را فراهم می کند.

همچنین می‌توانید داده‌های خود را مستقیماً از پایگاه داده ORACLE متصل کرده و مشاهده کنید یا به سادگی به پایگاه داده POST GIS به صورت آنلاین متصل شوید تا پتانسیل استراتژیک خود را بدون اتصال سخت‌افزار نرم‌افزار داخلی باز کنید.

چرا باید مشاور و شریک GIS شوید؟

همکاری با بهترین ها در این صنعت و گسترش کسب و کار خود البته با مشارکت با ما!
اگر در تجارت مشاوره GIS کار می کنید، افزودن ارزش GIS Cloud به لیست پیشنهادات خود به این معنی است که می توانید دامنه خدمات خود را افزایش دهید و در عین حال بهترین راه حل را برای چالش های مشتریان فعلی و جدید خود بیابید. از فناوری رو به رشد سرمایه گذاری کنید و راه حل ها، خدمات و اطلاعات مکانی جدید را با GIS Cloud ارائه دهید!

GIS Cloud Partners در سراسر جهان

شما این فرصت انحصاری را خواهید داشت که قبل از هر کس دیگری ویژگی های جدید ما را پیشنهاد و امتحان کنید، که زمان کافی برای تهیه استراتژی بازاریابی و فروش برای معرفی محصولات جدید باقی می گذارد. دسترسی به پشتیبانی Premium ما با ارائه مشاوره، فرصت های آموزشی اضافی ، یادگیری ، پشتیبانی فنی و رشد کسب و کار، دائماً در اختیار شما است.

ما از جریان مستمر چشم‌اندازهای فروش جدید، خاص برای بخش بازار شما اطمینان می‌دهیم، که کار شما را آسان‌تر و سودمندتر می‌کند، به‌ویژه وقتی صحبت از افزایش دسترسی شما در بازارهای محلی باشد.

چگونه می توانید با GIS Cloud رشد کنید؟

ما به دنبال افراد، شرکت‌های زمین‌فضایی، مشاوران GIS، مترجمان آزاد، مدیران GIS، متخصصان GIS یا حتی کارمندان غیر GIS هستیم که می‌خواهند KPIهای کسب‌وکار GIS را یاد بگیرند و شریک ارزشمند GIS Cloud شوند!

  • ایجاد و ترویج روابط مشتری جدید و طولانی مدت با مشتریان جهانی!
  • رشد و فروش مستقیم از محصولات و خدمات GIS Cloud!
  • ساخت راه حل های جغرافیایی سفارشی در کمترین زمان!
  • ارائه مشاوره جغرافیایی راهبردی و حل مشکل در هر صنعتی با استفاده از پلت فرم GIS ما!
  • به مشتریان کمک کنید تا ROI خود را با GIS Cloud به حداکثر برسانند!

شرکای ما در سرتاسر جهان با پلتفرم GIS Cloud و راه حل‌های برچسب سفید کار می‌کنند تا برند خود را در بازار رشد دهند و با کاهش هزینه‌های  توسعه، سخت‌افزار و نرم‌افزار، مدل کسب‌وکار خود را بهینه کنند . ادغام GIS Cloud به عنوان بخشی از راه حل تجاری آنها به آنها کمک می کند تا تنها بر عملکرد بهتر گردش کار تمرکز کنند. یکی از شرکای ما، Asterra صنعت آب را با فناوری تشخیص نشت که برای تشخیص آب در سیاره مریخ استفاده می شود ، متحول کرد ! آنها از هوشمندی زیرساخت مبتنی بر ماهواره استفاده می کنند و راه حل های مبتنی بر داده را برای تاسیسات، سازمان های دولتی و صنایع زیرساخت ارائه می دهند. ما به آنها کمک کردیم تا بسازند

 برنامه‌های کاربردی موبایل برچسب سفید U-Collect و U-View برای جمع‌آوری داده‌های میدانی و مروری بر داده‌ها برای توانمندسازی گروه‌های تشخیص نشت مشتری برای جمع‌آوری، مشاهده و ضبط داده‌های میدانی ماهواره‌ای.

اسمارت آکوا شریک کرواسی ما در صنعت مدیریت و مشاوره آب است. ما به آن‌ها کمک کردیم تا یک برنامه Smart Aqua با برچسب سفید بسازند که شرکت را قادر می‌سازد تا تحول دیجیتالی عملیات میدانی را برای مشتریان متعدد فراهم کند. یک سیستم جمع‌آوری و تجسم داده‌های سیار کاملاً عملیاتی برای مدیریت آب و فاضلاب به دولت‌های محلی کمک می‌کند تا دقت داده‌ها را افزایش داده و بازه زمانی کاری را کاهش دهند . با حذف فرم های کاغذی

شرکای فضایی ، شرکای استرالیایی ما که در فناوری فضایی و اتوماسیون داده ها تخصص دارند ، دو راه حل سفارشی GIS Cloud را بر روی پلتفرم خود توسعه دادند .
اولین مورد ادغام GIS Cloud + Powerapps است که به پلت فرم Office 365 Power Automate اجازه می دهد تا با داده های میزبانی شده در GIS Cloud تعامل داشته باشد و دومی BusDriver است که به کاربران اجازه می دهد حساب GIS Cloud خود را به سایر خدمات مرتبط کنند و وظایف را در GIS Cloud کاملاً خودکار کنند. .

با GIS Cloud تماس بگیرید و اولین کسی باشید که بخش های جدید بازار را هدف قرار می دهد و از مزایای مشارکت ما لذت می برد!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدربارهتماسارتباط با ما