کرونا را متوقف کنید! برنامه جمع سپاری از تجزیه و تحلیل نقشه حرارتی برای پیش بینی شیوع ویروس کرونا استفاده می کند

کرونا را متوقف کنید! برنامه جمع سپاری از تجزیه و تحلیل نقشه حرارتی برای پیش بینی شیوع ویروس کرونا استفاده می کند

کرونا را متوقف کنید!

 

ما به همراه شرکا، داوطلبان و سازمان های خود در سراسر جهان ، STOP Corona را راه اندازی کردیم ! برنامه ، برای جمع آوری ناشناس علائم از مردم! این برنامه جمع سپاری کاملاً رایگان است و از داده های مکان استفاده می کند و برای گزارش علائم خود به افراد در سراسر جهان متکی است.

هدف این است که نقاط بالقوه شیوع ویروس شناسایی شود و مقامات عمومی و بهداشتی بتوانند بینشی در مورد علائم در یک کشور خاص و در سراسر جهان به دست آورند. نقشه هات اسپات (نقشه گرمایی) به صورت رایگان در اختیار مسئولان بهداشتی قرار خواهد گرفت. داده‌های خام در دسترس عموم قرار نخواهند گرفت زیرا ما نمی‌خواهیم وحشت ایجاد کنیم، زیرا همه اینها فقط علائم هستند.

 

چگونه کار می کند؟ 

 

با استفاده از هوش مکانی بی‌درنگ و یادگیری ماشینی STOP Corona! برنامه می‌تواند الگوها را پیش‌بینی کند و نقاط داغ شیوع احتمالی جدید را پیدا کند. اگر شما و اطرافیانتان علائم خود را روزانه گزارش کنید، سیستم می‌تواند چنین مناطقی را با غلظت زیاد یا فزاینده علائم گزارش‌شده متعدد ، به‌عنوان شاخص شیوع احتمالی بیماری، مشخص کند.

 

 

وظیفه ارزشمند شما این است که به برنامه دسترسی داشته باشید، مکان خود را علامت گذاری کنید و علائم خود را به صورت روزانه گزارش دهید. سپس، برنامه را با همه همکاران، اعضای خانواده و مخاطبین خود به اشتراک بگذارید تا همین کار را انجام دهند.

 

اطلاعاتی که ارائه می کنید (تماس، مکان و نقشه حرارتی علائم) به دلیل حفظ حریم خصوصی و نگرانی های امنیتی در دسترس عموم قرار نخواهد گرفت. این فقط به صورت رایگان در اختیار مقامات بهداشتی قرار می گیرد تا به آنها کمک کند بینش خود را به دست آورند و تلاش های خود را برای مهار انتشار ویروس کرونا در اسرع وقت بهینه کنند. همه داده ها به طور ایمن از طریق یک فرم آنلاین با رمزگذاری SSL جمع آوری می شوند.

 

هنگامی که داده های جمع آوری شده به ۱۰٪ از جمعیت یک کشور خاص برسد، تنها آمار علائم ناشناس و انبوه برای عموم باز می شود.

 

این برنامه به بیش از ۲۰ زبان ترجمه شده است، و از هر کسی که می خواهد به این پروژه بپیوندد و برنامه را به کشور خود بیاورد، دعوت می کنیم به آدرس hello@giscloud.com مراجعه کنند.

 

ما برای انجام این کار به کمک مردم در سراسر جهان نیاز داریم. هرچه افراد بیشتری به آنها دسترسی پیدا کنیم، بینش بهتری ارائه خواهیم کرد، بنابراین لطفاً علائم خود را به اشتراک بگذارید و گزارش دهید! حالا وقت آن است که به تک تک افراد دنیا فکر کنیم.

 

این پروژه تلاش مشترک تیمی از کارشناسان، سازمان ها و داوطلبان در سراسر جهان است که در این زمان بحران نیاز به کمک را احساس کردند و دانش و قلب خود را برای کمک به جامعه در سطح محلی و جهانی متحد کردند. این یک مشکل واقعا جهانی است که نیازمند راه حل های جهانی است. جوامع در همه جا تحت تأثیر قرار می گیرند، تعداد قربانیان جدید به شدت در حال افزایش است. این پروژه برای مردم در همه جا ایجاد شده است تا با هم متحد شوند و به رنج و مرگ ناشی از این ویروس وحشتناک پایان دهند.

 

با تخصص خود در این پروژه به ما بپیوندید و به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کمک کنید!

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدربارهتماسارتباط با ما