سال جدید، دوره های جدید Cloud ماهانه Cloud GIS!

سال جدید، دوره های جدید Cloud ماهانه Cloud GIS!

ما خوشحالیم که سری جدیدی از دوره های Crash را در ماه فوریه معرفی می کنیم که با این موارد شروع می شود:

  • معرفی مجموعه داده های تلفن همراه – ۴ فوریه ۲۰۲۱ – ساعت ۳ بعد از ظهر CET.

 

  • مقدمه ویرایشگر نقشه – ۱۱ فوریه ۲۰۲۱ – ساعت ۱۵ CET.

هدف این است که تنوع برنامه های GIS Cloud را به مشتریان جدید معرفی کنیم . دوره ها برای مبتدیان و همچنین کاربران باتجربه تشکیل شده اند و گردش کار مفید متعددی را در برنامه ها نشان می دهند.

اگرچه برنامه‌های GIS Cloud کاربر پسند هستند، این دوره‌ها به طور قابل‌توجهی فرآیند ورود مشتریان جدید را سرعت می‌بخشد و نکات بسیار خوبی را برای دستیابی به گردش کار بهینه برای تجارت شما کشف می‌کند.

مقدمه ای بر مجموعه داده های تلفن همراه

این دوره آموزشی خرابی شما را از مشکل پیدا کردن اطلاعات ضروری به تنهایی نجات می‌دهد و به شما یک نقطه شروع بی‌اندازه برای ایجاد نظرسنجی‌های سفارشی و جمع‌آوری داده‌های میدانی با برنامه GIS Cloud Mobile Data Collection می‌دهد.

این دوره به شما بینشی در مورد راه حل کامل برای جمع آوری و تجسم داده های میدانی ، ردیابی تیم ها و مشاغل در زمان واقعی، و امکان همکاری با همکاران می دهد. بدون نیاز به صادرات داده ها، می توانید کل پروژه خود را تنها با استفاده از یک راه حل آنلاین GIS انجام دهید.

مقدمه دوره خرابی جمع آوری داده های تلفن همراه در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۲۱ تا ساعت ۱۵ CET برگزار می شود.

مقدمه ویرایشگر نقشه

این دوره آموزشی به شما کمک می کند تا بر اصول ایجاد نقشه ها با داده های خود مستقیماً در GIS Cloud و در دسترس قرار دادن آنها به صورت خصوصی یا عمومی به صورت آنلاین مسلط شوید.

نقشه های ایجاد شده در ویرایشگر نقشه به شما یک نمای کلی بصری عالی از داده ها می دهد، امکان تجزیه و تحلیل و ردیابی پیشرفت پروژه های نقشه برداری و همچنین جمع آوری داده های میدانی را در زمان واقعی به شما می دهد!

علاوه بر این، یاد خواهید گرفت که چگونه نقشه ها را با همکاران برای همکاری (جمع آوری، ویرایش و سبک دادن به داده ها) و سهامدارانی که فقط به مروری سریع از داده ها نیاز دارند، به اشتراک بگذارید.

دوره مقدماتی خرابی ویرایشگر نقشه در ۱۱ فوریه ۲۰۲۱ تا ساعت ۱۵ CET برگزار خواهد شد.

تمامی مشتریان ما می توانند از این دوره ها بهره مند شوند. با تنظیمات اولیه و عملکردهای برنامه آشنا خواهید شد. شما زمان ورود را کوتاه کرده و گردش کار شرکت خود را از کاغذی به دیجیتال تبدیل خواهید کرد! همه مشتریان GIS Cloud که اشتراک‌های فعال

سالانه یا ماهانه برای ویرایشگر نقشه و جمع‌آوری داده‌های تلفن همراه دارند ، می‌توانند برای دوره‌های تصادف هدایت‌شده ورود به سامانه در آدرس زیر درخواست دهند : Education@giscloud.com اطلاعات دقیق‌تری درباره دوره‌های خرابی را در مرکز آموزشی ما بیابید!

 

جلسات آموزشی تحت رهبری مربی

دوره ها توسط یک مربی متخصص GIS Cloud تدریس می شود. جلسات آموزشی بر بهترین شیوه ها تأکید می کنند، بحث ها و تمرینات عملی را تشویق می کنند.

باربارا تله بک

مشاور راه حل ها

باربارا به عنوان یک متخصص GIS برای بیش از هشت سال و متخصص در فناوری و پلت فرم GIS Cloud، متخصص در توانمندسازی هر کسی برای تجزیه و تحلیل، به اشتراک گذاری و تجسم داده های مکانی برای طیف گسترده ای از کاربردها است.

او به شما کمک می کند تا با استفاده از برنامه های GIS Cloud بر هر کاری مسلط شوید تا گردش کار بهینه را برای هر پروژه کوتاه مدت یا بلند مدت به دست آورید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدربارهتماسارتباط با ما