GIS Cloud Track: مزایای کلیدی ردیابی بلادرنگ

GIS Cloud Track: مزایای کلیدی ردیابی بلادرنگ

GIS Cloud Track: مزایای کلیدی ردیابی بلادرنگ

 

از ابتدا، همه برنامه‌های GIS Cloud ساخته شده‌اند و هنوز هم با در نظر گرفتن نظرات کاربران در حال بهبود هستند. و با محصول جدید – GIS Cloud Track تفاوتی ندارد . به عنوان مثال، بسیاری از سازمان‌ها پرسیدند که آیا برنامه‌ای وجود دارد که بتواند خدمه جمع‌آوری داده‌های آن‌ها را برای اطمینان از ایمنی و بهینه‌سازی هزینه‌ها ردیابی کند. مطمئناً، راه حل های مدیریت ناوگان وجود دارد که می تواند تا حدودی این نیاز را برآورده کند. با این حال، مقدار زمان و منابع مورد نیاز آنها برای تنظیم این یک چالش است. بنابراین، تقریباً همیشه می‌پرسیدند: آیا می‌توانیم از تلفن‌های همراه برای ردیابی خدمه خود و دریافت اطلاعات مورد نیاز خود استفاده کنیم؟

امروز بالاخره جواب مثبت است! با GIS Cloud Trackدر نهایت می‌توانید از همان برنامه‌ای که برای جمع‌آوری داده‌ها استفاده می‌کنید، برای ردیابی خدمه خود و دریافت بینش در مورد مکان واقعی افراد، وسایل نقلیه، دارایی‌های ثابت و اینترنت اشیا استفاده کنید. دلایل زیادی وجود دارد که چرا این یک ابزار ضروری برای مدیران باتجربه است، اما در اینجا ۳ مورد برتر که به ذهن می رسد آورده شده است:

 

اول ایمنی!

در حال حاضر، هزاران کاربر GIS Cloud در این زمینه از برنامه های تلفن همراه ما برای انجام کار خود استفاده می کنند. و ما مفتخریم که بگوییم با شرکت هایی در صنایع مختلف در سراسر جهان کار می کنیم:

هزاران کاربر GIS Cloud در این زمینه با استفاده از برنامه های تلفن همراه ما

اگرچه آنها نیازها و جریان های کاری متفاوتی دارند، اما یک چیز مشترک همه آنها وجود دارد – نیاز به اطمینان از اینکه خدمه آنها تا حد امکان ایمن هستند. چه در حال فرستادن خدمه به مناطق فاجعه‌بار برای تماس‌های اضطراری باشید، چه در حال رانندگی مسافت‌های طولانی برای بازدید از مکان مورد نظر باشید یا صرفاً چاله‌ها را در یک خیابان شلوغ بررسی کنید، همیشه می‌خواهید مطمئن شوید که شما و خدمه‌تان به مقصد می‌رسید. بدون خطر. و اگر اینطور نیست، باید بدانید کجا و چه زمانی مشکلی پیش آمده است داشتن آن اطلاعات در زمان واقعی به سادگی یک ضرورت است.

 

Plug & Play!

یکی دیگر از مزایایی که برای بسیاری از سازمان ها مانع از معامله می شود، سهولت هزینه های استقرار و راه اندازی است. با راه حل های استاندارد مدیریت ناوگان، شما باید یک دستگاه GPS را در وسیله نقلیه ای که می خواهید ردیابی کنید خریداری و نصب کنید، یک طرح داده اضافی خریداری کنید و مطمئن شوید که همه چیز به درستی به برنامه شما متصل است.

درست است، این گزینه‌های دیگری مانند اطلاعات حسگر و گزارش‌دهی پیشرفته‌تر را در اختیار شما قرار می‌دهد، به همین دلیل است که ما یک راه‌حل مدیریت کامل ناوگان نیز داریم که از طریق آن هزاران وسیله نقلیه را ردیابی می‌کنیم. اما، در بسیاری از موارد، شما می خواهید سریع شروع کنید و پس از دریافت اولین نتایج، آن را افزایش دهید.

شروع کردن، پیچیده ترین بخش است، بنابراین داشتن گزینه ای برای استفاده از آنچه در حال حاضر دارید و اتصال آن به سیستمی که قبلاً درک کرده اید، برای به دست آوردن توپ بسیار مهم است. به طور خلاصه، با GIS Cloud Track ، می‌توانید در نیم روز و بدون هزینه‌های اضافی که ابزارهای ناوگان معمولی نیاز دارند، راه‌اندازی کنید.

 

بهینه سازی هزینه های عملیاتی!

داشتن اطلاعاتی که می توانید برای درک بهتر نیازها و عملیات خود به منظور کاهش بیشتر هزینه های عملیاتی استفاده کنید، یکی از دلایل اصلی وجود راه حل های بسیار زیاد ناوگان است.

همانطور که در بالا ذکر شد، ما قبلاً به مشتریان کمک می‌کنیم مصرف سوخت خود را ردیابی کنند (یا هر پارامتر دیگری مانند نمک در ماشین‌های برف روب ) را ردیابی کنند، رفتار راننده را درک کنند، مسیرهای طی شده را برای تأیید فعالیت‌های انجام شده بررسی کنند، و غیره. برای آن، مشتریان ما یک دستگاه اختصاصی نصب کرده‌اند. دستگاه GPS و حسگر اضافی به وسایل نقلیه خود برای دریافت تمام آن اطلاعات برای درک و کاهش هزینه ها.

اما اگر به همه آن اطلاعات نیاز نداشته باشید، یا منابع لازم برای شروع بزرگ با مدیریت ناوگان را در این لحظه نداشته باشید، چه؟ سوال این است که چه نوع اطلاعاتی می توانید از تلفن همراه به دست آورید که همچنان بتواند به شما در کاهش هزینه های عملیاتی کمک کند؟

مکان یکی از مهم ترین بخش های هر اطلاعاتی است، و دانستن اینکه کارکنان شما کجا رفته اند، چه مسیری را طی کرده اند و چه زمانی کار خود را انجام داده اند، می تواند به شما بینشی مانند:

  • اعتبار سنجی شغل – آیا آنها به منطقه تعیین شده رفتند و کار خود را انجام دادند؟
  • ردیابی عملکرد – چند مکان توسط یک شخص خاص بازدید شده است؟ آیا کار به موقع انجام شد؟
  • هزینه های رانندگی – آیا آنها بهینه ترین مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کردند و چقدر طول می کشد تا به آنجا برسند؟
  • ژئوفنسینگ – آیا آنها از مناطق مورد علاقه عبور کرده و از مناطق ممنوعه اجتناب کرده اند؟

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً ضبط وبینار زیر را بررسی کنید، جایی که ما در مورد مزایای Track صحبت کرده‌ایم و نسخه آزمایشی راه‌حل را به شما نشان داده‌ایم.

در همین حال، حساب GIS Cloud خود را ایجاد کنید ، جمع آوری داده ها را کاوش کنید و برای دسترسی زودهنگام GIS Cloud Track ثبت نام کنید!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدربارهتماسارتباط با ما