دوره پیشرفته GIS Cloud

دوره پیشرفته GIS Cloud

دوره پیشرفته برای ارائه بینش عمیق و ارزشمند در مورد گردش کار GIS Cloud برای کاربران با تجربه تر پلت فرم طراحی شده است. صندلی خود را ذخیره کنید و یک متخصص خبره GIS Cloud شوید! هدف معرفی و نشان دادن تنوع ویژگی های پیشرفته برنامه GIS Cloud به مشتریان است. هدف از این دوره این است که مشتریان با تجربه را با گردش‌های کاری پیشرفته متعدد تقویت کند تا از برنامه‌های GIS Cloud بیشترین بهره را ببرند. اگرچه برنامه‌های GIS Cloud کاربر پسند هستند، این دوره به شما کمک می‌کند تا سرعت گردش کار روزمره خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید و نکات و ترفندهای عالی برای دستیابی به نتایج بهینه را کشف خواهید کرد. برنامه دوره: روز اول – جمع آوری داده های پیشرفته و مدیریت نقشه

 

  • آماده سازی داده ها
  • ویرایش جدول
  • مدیریت فرم ها (کار بر روی داده های موجود، افزودن موارد به صورت انبوه از طریق JSON، تکمیل خودکار پیشرفته – کشیدن داده ها از لایه های دیگر، کار بر روی چندین لایه در یک نقشه)
  • تهیه/بهینه سازی نقشه
  • نمای کلی داده ها (فیلتر کردن، انتخاب ها)

روز اول گزینه‌های ویرایشگر نقشه پیشرفته‌تر مانند ویرایش جدول، ایجاد فرم پیشرفته (تکمیل خودکار پیشرفته، JSON و غیره)، نکات و ترفندهایی برای بهینه‌سازی نقشه، بررسی و تجزیه و تحلیل داده‌ها را پوشش می‌دهد.

روز دوم – یکپارچه سازی و سفارشی سازی

   • ناشر QGIS
   • به اشتراک گذاری داده های پیشرفته
   • WMS/WFS
   • گزینه های نقشه/لایه سفارشی (جستجو، برجسته)
   • برنامه های کاربردی سفارشی

Day II ادغام دسکتاپ و ابر را از طریق گزینه‌های Publishers و WMS/WFS، گزینه‌های اشتراک‌گذاری و همکاری پیشرفته داده‌ها، گزینه‌های نقشه و لایه سفارشی و ایجاد برنامه‌های کاربردی مارک پوشش می‌دهد.

هر جلسه شامل یک بخش پرسش و پاسخ است.
اولین دوره پیشرفته به مدت دو روز  برگزار می شود

۲۸ تا ۲۹ آوریل ساعت ۳ بعد از ظهر (CEST)

مدت زمان هر جلسه ۳ ساعت خواهد بود.

در همین حال، اگر اشتراک سالانه ویرایشگر نقشه را در ماه مارس یا آوریل خریداری کرده باشید، یک صندلی رایگان در دوره دریافت خواهید کرد. ۱ مجوز = ۱ صندلی . خرید باید قبل از شروع دوره انجام شود.

قیمت این دوره آموزشی عالی ۳۰۰ دلار است

پس از تکمیل، شما قادر خواهید بود یک گواهینامه GIS Cloud دریافت کنید. برای دریافت آن، باید یک آزمون کتبی را با یک تکلیف عملی تکمیل کنید.

شما می توانید یک بار در مدت ۳ ماه پس از اتمام دوره در آزمون شرکت کنید. در صورت عدم موفقیت در آزمون، می توانید در این دوره ۳ ماهه در دوره بعدی شرکت کرده و مجددا امتحان کنید، البته با پرداخت هزینه اضافی.

دریغ نکنید، با Education@giscloud.com تماس بگیرید و درخواست دهید!

دوره پیشرفته برای مشتریان ممتاز موجود طراحی شده است که قبلاً تجربه استفاده از پلتفرم GIS Cloud را داشته اند یا در دوره Crash Cloud GIS شرکت کرده اند .

توصیه می کنیم مشتریان قبل از اقدام به دوره پیشرفته در دوره Crash شرکت کنند.

اگر همچنان مایل به شرکت در دوره پیشرفته هستید، لطفاً توجه داشته باشید که باید دانش اولیه خود را در برنامه های GIS Cloud از طریق یک مسابقه نشان دهید.

شرایط لازم برای حضور:

    • دانش پایه پلت فرم GIS Cloud

مشتریان باید با ویژگی های اصلی ویرایشگر نقشه و جمع آوری داده های تلفن همراه مانند ایجاد پروژه های اساسی در پورتال MDC ، جمع آوری داده ها، آپلود داده ها، ایجاد نقشه ها، ویرایش نقشه ها و لایه ها و تجسم داده ها آشنا باشند.

    • دسترسی به برنامه ویرایشگر نقشه 

مشتریان باید یک اشتراک سالانه در برنامه GIS Cloud Map Editor داشته باشند

    • مطالب آموزشی دانلود شده 

قبل از شروع جلسه، تیم ما مطالب آموزشی را با مجموعه داده های کافی که در طول دوره استفاده خواهید کرد برای شما ارسال می کند.

اختیاری:

    • پیاده سازی نرم افزار QGIS یا ArcMap 

اگر از راه حل های QGIS یا ArcMap دسکتاپ GIS استفاده می کنید، یاد خواهید گرفت که چگونه GIS دسکتاپ و مبتنی بر ابر را در گردش کار خود ادغام کنید. برای آماده شدن می توانید ناشر مربوطه را برای ArcMap و Publisher برای QGIS دانلود کنید.

تمامی مشتریان ما از این دوره ها بهره مند خواهند شد. شما تنظیمات پیشرفته و عملکردهای برنامه را یاد خواهید گرفت، زمان کار را کوتاه کرده و گردش کار کسب و کار خود را متحول خواهید کرد!

برای اطلاعات بیشتر و برنامه لطفا با Education@giscloud.com تماس بگیرید و از مرکز آموزشی ما دیدن کنید !

جلسات آموزشی تحت رهبری مربی

دوره ها توسط یک مربی متخصص GIS Cloud تدریس می شود. جلسات آموزشی بر بهترین شیوه ها تأکید می کنند، بحث ها و تمرینات عملی را تشویق می کنند.

باربارا تله بک

مشاور راه حل ها

باربارا به عنوان یک متخصص GIS برای بیش از هشت سال و متخصص در فناوری و پلت فرم GIS Cloud، متخصص در توانمندسازی هر کسی برای تجزیه و تحلیل، به اشتراک گذاری و تجسم داده های مکانی برای طیف گسترده ای از کاربردها است.

او به شما کمک می کند تا با استفاده از برنامه های GIS Cloud بر هر کاری مسلط شوید تا گردش کار بهینه را برای هر پروژه کوتاه مدت یا بلند مدت به دست آورید.

اگر در مورد این برنامه سوالی دارید، به ما ایمیل بفرستید:  Education@giscloud.com

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدربارهتماسارتباط با ما